× بستن تبلیغات
 درخش جیجی و رتبه ای ابرو مندانه برای لاجوردی پوشان ! - دانلود من
نویسنده : امیرحسین مطیری این سایت علاوه بر دانلود ،خبر و حتی عکس هم دارد

درخش جیجی و رتبه ای ابرو مندانه برای لاجوردی پوشان !

دوشنبه 10 تیر 1392 ساعت 01:32

رتبه ای ابرو مندانه برای ایتالیا 


گزارش بازی در ادامه مطلب !!
 


ایتالیا با پیروزی مقابل اروگوئه در ضربات پنالتی، عنوان سوم رقابت های جام کنفدراسیون ها را به دست آورد.

در این دیدار دو تیم بعد 120 دقیقه به تساوی 2-2 رسیدند اما در ضربات پنالتی این ایتالیا بود که با نتیجه 4-2 حریف را شکست داد و در رتبه سوم قرار گرفت.

دیدار را بازیکنان ایتالیا هجومی تر آغاز کردند و علی رغم اینکه بازیکنان اروگوئه یک روز بیشتر استراحت کرده بودند، در دقایق ابتدایی تنها به دفاع کردند پرداختند.

 اولین موقعیت جدی بازی روی ارسال دیامانتی و ضربه سر کیه لینی به دست آمد که با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

چند دقیقه بعد ده روسی یک موقعیت خوب برای ده سیلیو ایجاد کرد که ضربه بازیکن میلان با دخالت کاندره وا، موسلرا را مجبور به واکنش کرد.

سرانجام برتری ایتالیا نتیجه داد و در دقیقه 24، ضربه آزاد دیامنتی، بعد از برخورد به تیر دروازه و بدن موسلرا، مقابل آستوری قرار گرفت و او با یک ضربه راحت، دروازه حریف را باز کرد.

بعد از این گل بود که شاگردان اسکار تابارز به خود آمدند و این سوارس بود که اولین خطر جدی را روی دروازه بوفون ایجاد کرد.

چند دقیقه بعد الشعراوی می توانست برتری ایتالیا را دوبرابر کند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت تا نیمه اول با همان تک گل به پایان برسد.

اروگوئه نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و کاوانی خیلی زود بازی را به تساوی کشید. پاس گارگانو در موقعیتی مناسب در اختیار ستاره ناپولی قرار گرفت و او با خونسردی دروازه بوفون را باز کرد.

بعد از چند موقعیت پراکنده، ایتالیا توسط دیامانتی به گل رسید. او که در نیمه اول ضربه آزادش را به تیر زده بود، این بار توپ را در قعر دروازه موسلرا قرار داد.

اما این برتری تنها 5 دقیقه پایدار بود و کاوانی بار دیگر کار را به تساوی کشید. او هم از روی ضربه آزاد گلزنی کرد تا بازی در وقت های قانونی با تساوی 2-2 به پایان برسد و به وقت های اضافی کشیده شود.

در 30 دقیقه وقت های اضاقی توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا سرنوشت این دیدار را ضربات پنالتی مشخص کند.

در ضربات پنالتی فورلان اولین ضربه اروگوئه را خراب کرد. پس از آن آکوئیلانی، کاوانی، الشعراوی، سوارس، توپ های شان را به گل تبدیل کردند. بعد از آن نوبت دی سیلیو و مارتین کاسرس بود تا پنالتی های شان را خراب کنند. جاکرینی ضربه اش را گل کرد تا با از دست رفتن پنالتی گارگانو، پیروزی ایتالیا قطعی شود.


در پایان جان لویجی بوفون بهترین بازیکن میدان انتخاب شد !

www.Mydw.blogsky.com
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نظر شما
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد